Dlaczego leniwiec pisze?

Sloth life

Leniwiec trójpalczasty: blogger zaliczany do rodziny włochatych oraz wrednych, typowy przedstawiciel rodziny leniwcowatych. Posty wstawia dwa razy w tygodniu, ale nie ma z tego praktycznie nic, więc robi to bardzo powoli. Prawie zawsze na dzień przed terminem publikacji. 

Slow life

Na tym blogu znajdziecie przeróżne posty. Często są ta zwykłe przemyślenia, który każdy człowiek w sobie dusi, a tacy jak ja, przelewają na papier. Wszystko znajdziecie w zakładce „Myśliwiec”. Kolejnym ważnym filarem tego bloga są recenzje mang oraz anime (a także tematy im pokrewne). Były czasy, że na starym blogu pisałem dwie recenzje anime tygodniowo. Teraz jednak się rozleniwiłem i jest ich mało. Ale ciągle nad tym pracuję! Prócz tego: recenzje książek, chociaż tylko sporadycznie. No i na sam koniec wisienka – lubisz Pokemony? Mam nadzieję, że tak, bo tutaj mają swój specjalny kącik. Nie lubisz? Nic straconego, polubisz.

To w końcu dlaczego leniwiec pisze?

Leniwiec pisze, bo nie umie robić nic innego. Nic innego – no może poza kilkoma używkami – nie sprawia mu takiej przyjemności jak pisanie. Chce się trochę wygadać w miejscu, w którym na pewno ktoś go będzie słuchał. To możesz być Ty. Teraz to jesteś Ty!